Písničková videa

Někdy si i ten nejlepší rodič potřebuje odpočinout. A někdy si potřebují odpočinout jeho hlasivky. Pak přijdou na řadu písničková videa. A protože v hlubinách internetu jich koluje mnoho, nabízíme vám náš výběr písniček pro děti na youtube, které měly u našich dětí úspěch.

Největším hitem u našich dětí byly (a stále jsou) opery od prověřené autorské dvojice Svěrák – Uhlíř. Písničky z některých jejich oper zazněly i v oblíbené filmové pohádce Tři bratři. ALe malé děti více ocení krátké zpívané klasické pohádky v podání dětí z Dětské opery Praha. My jsme dokonce sehnali i vstupenky na živé vystoupení na Nové scéně Národního divadla. A o byl teprve zážitek. Každopádně vy si je kdykoli můžete poslechnout doma u počítače.

Červená karkulka

Budulínek

O šípkové Růžence

O dvanáci měsíčkách

Pokud vás už unavuje dokolečka zpívat klasické lidovky, určitě oceníte náš tip od 24SnailMedia. Pro děti vytvořili docela slušnou řádku animovaných videí pro děti. Dospělým se obrázky moc nelíbí, no děti jsou nadšené A co je důležitější – zpěv. Písničky, narozdíl od mnohých jiných, jsou nazpívány někým, kdo zpívat umí 😀

Pak pro vás máme tipy přímo na lidi, kteří se věnují vlastní tvorbě písniček pro děti. Co na tom, že někteří zpívají slovensky. Děti to baví i tak a vy aspoň oprášíte své znalosti cizích jazyků.

Fíha tralala

Smejko a tanculienka

Míša Růžičková

Kašpárek v rohlíku

No a pak jsou prostě píšničky, které hledáte stále dokola. Tak už nemusíte :D. Tady jsou:

Příběhy včelích medvídků – Na políčku v jetelíčku, Chvátám, Slunce už vysouší loužičky. No a když si poslechnete jednu z nich, hned vás youtube nasměruje na další písničky z tohoto oblíbeného večerníčku.

Chňapík maličký krokodýl

Mravenčí ukolébavka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *