Pohádková videa

Televize nebo počítač by nemělo být první místo, kam děti posadíte ať se zabaví. Ale jsou situace, kdy i unavený rodič potřebuje chvilku klidu. Zvlášť pokud potřebuje pracovat, děti jsou nemocné a zabavit je celý den prostě nejde. Takže i my někdy sáhneme po záchranných pohádkových videech. Tipy na některé najdete v tomoto článku. A najdeme nějaké tipy od vás v komentářích?

Takovou jistotou jsou Večerníčky. Krátké, zábavné pohádky, které jsme milovali i my. Proč je tedy neukázat dětem. Na Youtube jich mnoho najdete třeba:

Štaflík a Špagetka

Míša Kulička

Sazinka

Tip a Tap

Maxipes Fík

O Makové panence – kompletní díly!

Křemílek a Vochomůrka

Ferda Mravenec

Mach a Šebestová

Jája a Pája – kompletní díly!

O chytré kmotře lišce – kompletní díly!

Pohádky o mašinkách

Pojďte pane, budeme si hrát (Potkali se u Kolína)

Malá čarodějnice – kompletní díly!

Káťa a Škubánek

Kubula a Kuba Kubikula – kompletní díly!

O loupežníku Rumcajsovi

No a pak máme řadu novějších či zahraničních seriálů, které děti (no i my samozřejmě) milujeme 🙂

Třeba Teo a příběhy jeho rodiny, dobrodružství Červeného traktůrku, nebo Mašinky Tomáše a jeho kamarádů. A znáte Lízu? Nebo Matýska, který vás naučí kreslit? Toho v odkaze najdete hned celou hodinu :D. Milovníci malého Timmyho ocení dokonce 2 hodiny první série seriálu Timmy Time. A milovníci zimy a tučňáků a legrace by si neměli nechat ujít seriál Pingu. Jen prosím nepouštějte dětem najednou celé 😀 Námi vybraný odkaz má přes 8 hodin. To už je pomalu na filmový maraton!

Reklama:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.