Anglické hádanky – pátračka

Hledáte způsob, jak oživit dětem hodiny angličtiny? Chcete děti dostat ven a ještě je něčemu naučit? Chcete s dětmi procvičit angličtinu a ještě potrénovat „šedé buňky mozkové“? Tohle, a mnohem víc, vám nabízí naše nová pátrací hra „Anglické hádanky“

Cílem pátračky je a) najít všechny kartičky b) zkombinovat kartičky s hádankou s odpovědí a anglickým názvem, případně s obrázkem. Kartičky můžete využít doma, na zahradě, ale i na výletě v přírodě. Můžete kartičky použít třeba i jako motivaci na výletě ke zdolání další etapy (po 100 metrech dostanou další kartičku… 😉 ). V materiálu najdete i tipy pro pedagogy na využití kartiček při vyučování.

Pokud děti rádi odměňujete, připravily jsme pro vás také tajenky s určitými místy, kam odměnu můžete schovat (kuchyň, chodba, terasa, strom…). Děti tak po vyluštění hádanek budou mít další úkol: a) najít lísteček s tajenkou a b) vyluštit tajenku a najít svou odměnu. Děti zabavíte minimálně na cca 45 minut (záleží na tom, jak moc dobře schováte kartičky).

Součástí materiálu je i slovníček použitých výrazů.

Cena pdf je 60 Kč. Peníze pošlete na účet č. 2134355017/3030. Do poznámky pro příjemce napište svůj e-mail a AJ HÁDANKY. JINAK NEBUDEME MOCI PLATBU PŘIŘADIT A MATERIÁL VÁM ZASLAT!

Nabízíme i možnost rychlé platby přes QR kód – do poznámky prosím opět napište e-mail a HÁDANKY.

Odesláním platby souhlasíte s našimi všeobecnými obchodními podmínkami.

Případně pište na info@jaksihrat.cz

Chráněno: Anglické hádanky
Chráněno: Anglické hádanky

QR kód pro platbu anglických hádanek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *