Bankovní loupež

Pozor! Další z případů Dětské detektivní kanceláře! Tento případ bankovní loupeže je určen dětem ze 4.-7. tříd. Tentokrát mají detektivové za úkol vypátrat úkryt lupičů podle indicií, které po sobě zanechali. V příběhu procestujete všechny kouty České republiky, budete potřebovat trochu logiky a počítání. Ke hře je dobrá základní znalost krajů ČR, ale jde hrát i bez ní. Hru dokončí každý. Jen je otázka, kdo nejrychleji.

41 stran v pdf za cenu 60 Kč. To je částka za naší bojovku s detektivní zápletkou. Jedná se o variantu naší, již dříve vydané hry, Valentýnské pátrání. Pokud jste si valentýnskou detektivku zakoupili dříve mějte prosím na vědomí, že hry jsou skoro totožné.

Máte-li o bojovku Bankovní loupež zájem, pošlete částku 60 Kč na účet číslo 2134355017/3030. Do poznámky napište váš e-mail a Bankovní loupež. K platbě také můžete použít QR kód níže.

Odesláním platby souhlasíte s našimi všeobecnými obchodními podmínkami.

Chráněno: Bankovní loupež
Chráněno: Bankovní loupež

QR kód pro platbu detektivní bojovky Bankovní loupež. Do poznámky napište váš e-mail.

Komentáře

 1. Jana Kalousová říká:

  Dobrý den,
  dne 28.6.2022 jsem uhradila částku 60,- Kč za „bankovní loupež“ a 30,- Kč za „hudební pátračku“. Do dnešního dne mi však nepřišly hesla. Prosím o informaci, kdy mi budou zaslány?
  děkuji za odpověď

  1. Julie Menšík Čákiová říká:

   Dobrý den paní Kalousová.
   Máte pravdu a my se moc omlouváme. Vaši platbu jsme přehlédly. Jdu Vám poslat e-mail s hesly a dárkem jako omluvou.
   Přeji krásný den Julie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *