Čím potěšit učitele na konci roku?

Už je to tu zas. Konec školního roku. Děti dostanou od paní učitelky či pana učitele vysvědčení, školkové děti se rozloučí před prázdninami. A za práci, kterou s našimi dětmi celý rok měli, by bylo pěkné učitele odměnit. Ale jak?

„Já namaluju OBRÁZEK!“ „Paní učitelka miluje čokoládu, koupíme jí ČOKOLÁDU!“ „Pan učitel rád pije kafe, dáme mu HRNEČEK!“ Všechny tyhle nápady jsou jistě dobré a od srdce. Ale určitě nebudete jediní, kdo takovým dárkem milovaného učitele či učitelku obdaruje. A tak se stává, že taková oblíbená paní učitelka odchází 30. června ze školy nejen s plnou náručí květin, ale i s 6 hrnečky, 11 vonnými svíčkami a 13 obrázky. Všechny tyhle dárky ji potěší, ale často se na ně pak doma u ní práší, nemá srdce je vyhodit. Nebo je pak najdete jako dárek ve školní tombole :).

Tak co s tím?

Když se zeptáte jakéhokoli učitele, odpověď je jasná. Ideální jsou dárky, které se dají sníst, vypít nebo využít při práci s dětmi. Takže čokoláda zdá se ideální. Věřte, že ale existují i další „jedlé“ varianty – aby se totiž oblíbená paní učitelka o prázdninách vůbec vešla do plavek!

Naše tipy:

  • když ČOKOLÁDA tak nějaká kvalitní hořká
  • OŘÍŠKY – ideálně nějaká směs, aby si vybral každý
  • MIXIT – směs ořechů a sušeného ovoce vyrábí Mixit přímo v limitované edici pro učitele
  • KÁVA/ČAJ dle preferencí učitele
  • BALÍČKY – nechte si připravit či sežeňte hotové balíčky různých dobrot. Nemusí to být obrovský dárkový koš. Existují takové dárkové mixy vzorků různých pochutin
  • domácí SUŠENKY – v hezké plechové krabičce udělají radost dvakrát. Jako dobrota a krabičku pak paní učitelka třeba využije na ukládání výtvarných potřeb ve třídě
  • ALKOHOL – založená láhev vína či dobré medoviny pedagogy určitě potěší :). Jen prosím myslete na to, že takový dárek by nemělo dítě předávat samo, ale přímo vy. Posílat takového žáka osmé třídy do školy s lahví jamajského rumu, nemusí dopadnout dle očekávání. Učitel nedostane dárek a děti zakončí konec školního roku jaksi „nepatřičně“.

A co nejedlé dárky? Tam jednoznačně vedou DÁRKOVÉ POUKAZY. Můžete paní učitelce darovat poukaz na nákup zboží dle vlastního výběru…a tak máte jistotu, že se jí dárek bude líbit. Takový poukaz může být jak na ZBOŽÍ tak i SLUŽBY (třeba na zaslouženou masáž). V dnešní době mnohé lidi také potěší, přispějete-li jejich jménem na nějaké DOBROČINNÉ ÚČELY. Třeba můžete místo paní učitelky adoptovat slepici pro africkou rodinu.

Dárkem, kterým také nešlápnete vedle, jsou pak věci, které využije pedagog přímo ve škole – PSACÍ a KANCELÁŘSKÉ POTŘEBY – sada nových popisovačů na tabuli, zvýrazňovače, zajímavé posti-it, vtipná sešívačka atd. Případně nějaké MATERIÁLY PRO PŘÍMOU PRÁCI S DĚTMI.

Třeba jako náš DÁRKOVÝ POUKAZ PRO UČITELE na nákup našich materiálů ve vámi určené hodnotě.

Dárkový voucher vám upravíme na přání (jak hodnotu, tak můžeme do voucheru přímo vložit jméno obdarovaného či obdarované). Výhra bude na obou stranách. Učitel dostane peníze na nákup našich ozkoušených a zábavných vzdělávacích materiálů a vy budete mít jistotu, že se další školní rok vaše dítě nebude ve škole nudit :).

Reklama:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *