Hudební pátračka

Nabízíme Vám hudební verzi pátračky pro děti. Je určená pro děti z prvního stupně a zabaví se jak jednotlivec, tak celé skupinky dětí. Ke klasické „kartičkové verzi“ máme hru připravenou i v on-line verzi, kterou můžete využít při distanční výuce hudební výchovy.

Získáte pdf obsahující 18 obrázkových kartiček s ukrytými názvy písniček, 18 kartiček s názvy písní a 18 notových zápisů písniček pro děti, které už noty znají, či hrají na nějaký hudební nástroj. NAVÍC získáte odkazy na ON-LINE VERZI pátračky. Dvě verze obsahují obrázkovou verzi, dvě pak verzi s notovými zápisy.

Cílem pátračky je

a) najít všechny kartičky

b) zkombinovat kartičky – obrázková hádanka+ název písničky + případně i odpovídající notový zápis.

Kartičky můžete využít doma, na zahradě, ale i na výletě v přírodě. Jistě je, stejně jako naše další pátračky, uvítají i paní učitelky a vychovatelky v družině. On-line verze pak může zpestřit distanční výuku hudební výchovy. Ukázku první části pátračky máte níže ve videu.

Cena je 30 Kč za pdf. Peníze pošlete na účet č. 2134355017/3030. Do poznámky pro příjemce napište svůj e-mail a jaký materiál platíte (v tomto případě napište hudební pátračka). JINAK NEBUDEME MOCI PLATBU PŘIŘADIT A MATERIÁL VÁM ZASLAT!

Případně pište na info@jaksihrat.czNabízíme i možnost rychlé platby přes QR kód – do poznámky prosím opět napište e-mail a HUDEBNÍ PÁTRAČKA.

Po zaplacení Vám zašleme heslo, které Vám (po vložení do okénka níže) materiál otevře. (Heslo se zadává do kolonky „Enter Password to Download“.) Spolu s heslem vám zašleme ještě odkazy na on-line verze materiálu.

Chráněno: Hudební pátračka

Najdi písničku podle obrázku.

Reklama:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *