Případ ukradené hlavy Bezhlavého rytíře

Nejen k halloweenu se hodí další z případů Dětské detektivní kanceláře. Tato hra je určena dětem ze 3. – 6. tříd. Mladší děti ji zvládnou s doprovodem zkušeného čtenáře a na některých stanovištích mohou řešit jednodušší varianty úkolů.

Tentokrát budou dětští detektivové hledat nejen ukradenou hlavu, která se Bezhlavému rytíři ztratila, ale také musí odhalit, které z domácích strašidel hlavu ukradlo a kam ji schovalo. Na detektivy čeká hledání rozdílů, počítání, bludiště, otisky, šifra a další…celkem 11 stanovišť (včetně prvního stanoviště s uvedením do případu).

13 stran11 stanovišť (venkovních či vnitřních) v pdf za cenu 70 Kč. Zakoupíte-li k této detektivní hře i Halloweenské listy, které lze využít i jako stezku pro mladší děti (Halloweenská zábava), je cena za oba materiály pouze 80 Kč!!!

Máte-li o bojovku Případ ukradené hlavy Bezhlavého rytíře zájem, pošlete částku 70 Kč na účet číslo 2134355017/3030. Do poznámky napište váš e-mail a „Ztracená hlava“. Pro koupi halloweenského setu pošlete 80 Kč tamtéž, do poznámky k e-mailu přidejte „Halloween hlava + PL“. K platbě také můžete použít QR kódy níže.

Odesláním platby souhlasíte s našimi všeobecnými obchodními podmínkami.

Chráněno: Případ ukradené hlavy Bezhlavého rytíře – DDK
Chráněno: Případ ukradené hlavy Bezhlavého rytíře – DDK

QR kód pro platbu detektivní hry „Případ ukradené hlavy bezhlavého rytíře“, do poznámky napište Váš e-mail.

QR kód pro platbu halloweenských materiálů – Případ ukradené hlavy Bezhlavého rytíře a halloweenských pracovních listů. Do poznámky napište Váš mail.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *