Stáří

Téma, kterému se často raději vyhýbáme…. Pro děti, potažmo i pro nás, je ale velmi důležité se mu věnovat… Pokud nevíte, jak jej uchopit, máme pro Vás krásnou inspiraci, ke které jsme byly přivedeny naší kamarádkou Jájou, která pracuje v domově seniorů. I díky jejím konzultacím jsme dokázaly připravit materiál, na který jsme pyšné. VĚŘÍME, ŽE MNOHÝM DĚTEM POMŮŽE ZMĚNIT NÁHLED NA STÁŘÍ, SNAD I JE BUDEME MOTIVOVAT KE STRÁVENÍ TĚCH NEJCENNĚJŠÍCH CHVIL SE SVÝMI PRARODIČI díky práci na námi vytvořené KNIZE SPOLEČNÝCH CHVIL… , která se může stát rodinným pokladem.

S naším materiálem, který je plný pracovních listů, ale i prožitkových her a další inspirace na pojetí tématu, se můžete věnovat například těmto otázkám: – jak stáří každý z nás vnímáme? – co nám stáří dává a co bere? – jak se chovat, abychom zpomalili stárnutí? – kde je „stáří“ cenné? – proč si vážit „stáří“?

K tématu jsme zpracovaly 1) Pracovní listy a náměty na práci s dětmi k tématu STÁŘÍ: 29 stran v pdf 2) Knihu společných chvil – 8 stran a 34 otázek, díky nimž se prohloubí vztah vnoučete s prarodičem… Materiály jsou určené předškolákům a mladším školákům.

Cena? Pracovní listy (29 stran v pdf) za 80 Kč. Kniha společných chvil (8 stran v pdf) za 40 Kč. Pokud byste chtěli oba materiály dohromady, stojí jen 100 Kč. Pokud byste o materiál měli zájem, prosíme o zaslání dané částky na náš účet 2134355017/3030. Do poznámky pro příjemce napište svůj E-MAIL a druh materiálu, který chcete (Stáří PL+Kniha nebo Stáří PL nebo Kniha společných chvil.) K platbě můžete také použít QR kódy níže.

Chráněno: Stáří – Pracovní listy

QR kód ke stažení materiálu Stáří – PL. Do poznámky nezapomeňte napsat Váš e-mail.

Chráněno: Kniha společných chvil

QR kód ke stažení materiálu Kniha společných chvil. Do poznámky nezapomeňte napsat Váš e-mail.

Chráněno: Stáří+kniha

QR kód pro platbu 100 Kč pracovních listů Stáří a Knihy společných chvil. Do poznámky nezapomeňte napsat Váš e-mail.

Reklama:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.