Stáří

Téma, kterému se často raději vyhýbáme…. Pro děti, potažmo i pro nás, je ale velmi důležité se mu věnovat… Pokud nevíte, jak jej uchopit, máme pro Vás krásnou inspiraci, ke které jsme byly přivedeny naší kamarádkou Jájou, která pracuje v domově seniorů. I díky jejím konzultacím jsme dokázaly připravit materiál, na který jsme pyšné. VĚŘÍME, ŽE MNOHÝM DĚTEM POMŮŽE ZMĚNIT NÁHLED NA STÁŘÍ, SNAD I JE BUDEME MOTIVOVAT KE STRÁVENÍ TĚCH NEJCENNĚJŠÍCH CHVIL SE SVÝMI PRARODIČI díky práci na námi vytvořené KNIZE SPOLEČNÝCH CHVIL… , která se může stát rodinným pokladem.

S naším materiálem, který je plný pracovních listů, ale i prožitkových her a další inspirace na pojetí tématu, se můžete věnovat například těmto otázkám: – jak stáří každý z nás vnímáme? – co nám stáří dává a co bere? – jak se chovat, abychom zpomalili stárnutí? – kde je „stáří“ cenné? – proč si vážit „stáří“?

K tématu jsme zpracovaly 1) Pracovní listy a náměty na práci s dětmi k tématu STÁŘÍ: 29 stran v pdf 2) Knihu společných chvil – 8 stran a 34 otázek, díky nimž se prohloubí vztah vnoučete s prarodičem… Materiály jsou určené předškolákům a mladším školákům.

Cena? Oba materiály dohromady stojí jen 80 Kč. Pokud byste o materiály měli zájem, prosíme o zaslání dané částky na náš účet 2134355017/3030. Do poznámky pro příjemce napište svůj E-MAIL a stáří. K platbě můžete také použít QR kód níže.

Odesláním platby souhlasíte s našimi všeobecnými obchodními podmínkami.

Chráněno: Stáří+kniha
Chráněno: Stáří+kniha

QR kód pro platbu 80 Kč pracovních listů Stáří a Knihy společných chvil. Do poznámky nezapomeňte napsat Váš e-mail.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *