Valentýnská zábava

22 stránek nejen s klasickými aktivitami na jemnou motoriku, trénováním postřehu či logického myšlení. Tentokrát jsme přidaly i šablony na tematické tvoření. V materiálu najdete šablony na srdíčkové náramky, “Nebe, peklo, ráj”, propletené srdíčko které můžete použít třeba jako netradiční valentýnské přání. A také zajímavý papírový kaleidoskop.

Vedle toho jsme také nezapomněly na to, že by svátek svatého Valentýna měl přinášet hlavně radost. 🥰 Prostě od každého trochu a každý si jistě něco zajímavého pro sebe najde. Materiál je vhodný nejen na doma, ale i pro předškoláky a zabaví i mladší školáky ať už ve škole, nebo v družině.

Cena za pdf je 30 Kč. Platbu proveďte na účet č. 2134355017/3030, do poznámky napište svůj e-mail a VALENTÝN. Po obdržení platby Vám zašleme heslo ke stažení materiálu na našich stránkách Po zaplacení Vám zašleme heslo, které Vám (po vložení do okénka níže) materiál otevře. (Heslo se zadává do kolonky „Enter Password to Download“)

Nově také nabízíme sadu „Valentýnské zábavy“ a “ Valentýnského pátrání“ za 90 Kč. Do poznámky k platbě napište Valentýni a svůj e-mail.

Odesláním platby souhlasíte s našimi všeobecnými obchodními podmínkami.

Nabízíme i možnost rychlé platby přes QR kód – do poznámky prosím opět napište e-mail a VALENTÝN.

Chráněno: Valentýnská zábava

Pracovní listy o lásce.

Chráněno: Valentýnská sada
Chráněno: Valentýnská sada

QR kód pro platbu 90 Kč za sadu materiálů „Valentýnské pátrání“ a „Valentýnská zábava“. Do poznámky napište svůj e-mail.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *