Valentýnské pátrání

Další z řady případů „Dětské detektivní kanceláře“ (DDK) je tu. Tentokrát s valentýnskou tématikou.

Na DDK se obrátil s prosbou o pomoc sám sv. Valentýn. Hledá po České republice mladé snoubence, jejichž rodiny jim nepřejí a nechtějí jejich svatbu. Sv. Valentýn, jak praví legenda, už dávno oddával tajně snoubence a rozhodl se pomoci i těmto. Ti se před svými rodinami schovali kdesi v ČR. Nechali Valentýnovi indície, kde je najde. A s tímto pátráním mu má pomoci právě Dětská detektivní kancelář.

Hra je určena žákům 4. – 7. tříd ZŠ. K jejímu vyřešení se hodí základní znalost krajů ČR, ale není nezbytně nutná. Hru dokončí každý. Otázkou je, s kolika odbočkami kvůli špatným odpovědím. Kdo (jednotlivec, nebo tým) bude nejrychlejší? Ve hře najdete 37 karet se stanovišti (na některých jsou indície, k některým vedou špatné odpovědi).

Cena hry je 70 Kč za pdf soubor. Platbu proveďte na účet č. 2134355017/3030, do poznámky napište svůj e-mail a VALENTÝNSKÉ PÁTRÁNÍ. Po obdržení platby Vám zašleme heslo ke stažení materiálu na našich stránkách. K zaplacení můžete použít i QR kód níže.

Odesláním platby souhlasíte s našimi všeobecnými obchodními podmínkami.

Za zvýhodněnou cenu 90 Kč nabízíme sadu Valentýnského pátrání a Valentýnské zábavy.

Chráněno: Valentýnské pátrání
Chráněno: Valentýnské pátrání

QR kód pro platbu materiálu Valentýnské pátrání. Do poznámky napište Váš e-mail.

Chráněno: Valentýnská sada
Chráněno: Valentýnská sada

QR kód pro platbu 90 Kč za sadu materiálů „Valentýnské pátrání“ a „Valentýnská zábava“. Do poznámky napište svůj e-mail.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *