Včely – pracovní listy

Víte, že 20. května bude Světový den VČEL?

Mnozí z Vás jistě již mají naší hru „pátračku“ HÁDEJ, KDO JSEM – díky které se děti dozví základní, ale i velmi zajímavé informace ze života včely (pokud ještě nevíte, koukněte na www.jaksihrat.cz/blok/patracka-hadej-kdo-jsem-zvirata/)

Nyní jsme připravily ještě PRACOVNÍ LISTY o včelkách určené pro děti chodící do školky, ale jistě se zabaví i prvňáčci. 😍Sada obsahuje 15 LISTŮ V PDF, kde najdete hádanku, básničku, úkoly na přiřazování barev, vpravo/vlevo, sudoku, bludiště, spojovačky, stíny a mnoho další zábavy pro chytré hlavičky našich dětí 🥰

Cena: 30 Kč (pokud si objednáte i včelí Hádej, kdo jsem, které báječně doplní Vaši výuku, budete mít oba materiály za 50 Kč místo 60 Kč – takové maličké zaokrouhlení 😉)

Peníze pošlete na účet č. 2134355017/3030. Do poznámky pro příjemce napište svůj e-mail a jaký materiál platíte (buď VČELY nebo VČELY A HÁDEJ KDO JSEM – pokud chcete dva materiály za zvýhodněnou cenu). JINAK NEBUDEME MOCI PLATBU PŘIŘADIT A MATERIÁL VÁM ZASLAT!

Případně pište na info@jaksihrat.cz.

Nově také nabízíme možnost rychlé ptaby s použitím QR kódů – viz níže.

Odesláním platby souhlasíte s našimi všeobecnými obchodními podmínkami.

Po zaplacení Vám zašleme heslo, které Vám (po vložení do okénka níže) materiál otevře. (Heslo se zadává do kolonky „Enter Password to Download“.)

Krásnou zábavu přejí Jana a Julie z Jaksihrat 🌺🌸

Chráněno: Včely – pracovní listy
Chráněno: Včely – pracovní listy

QR  kód pro platbu souboru včela. Do poznámky napište prosím svůj e-mail.

QR kód pro platbu obou materiálů (pracovích listů + pátračky Hádej, kdo jsem – včela)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *