Včely – pracovní listy

Víte, že 20. května bude Světový den VČEL?

Mnozí z Vás jistě již mají naší hru „pátračku“ HÁDEJ, KDO JSEM – díky které se děti dozví základní, ale i velmi zajímavé informace ze života včely (pokud ještě nevíte, koukněte na www.jaksihrat.cz/blok/patracka-hadej-kdo-jsem-zvirata/)

Nyní jsme připravily ještě PRACOVNÍ LISTY o včelkách určené pro děti chodící do školky, ale jistě se zabaví i prvňáčci. 😍Sada obsahuje 15 LISTŮ V PDF, kde najdete hádanku, básničku, úkoly na přiřazování barev, vpravo/vlevo, sudoku, bludiště, spojovačky, stíny a mnoho další zábavy pro chytré hlavičky našich dětí 🥰

Cena: 30 Kč (pokud si objednáte i včelí Hádej, kdo jsem, které báječně doplní Vaši výuku, budete mít oba materiály za 50 Kč místo 60 Kč – takové maličké zaokrouhlení 😉)

Peníze pošlete na účet č. 2134355017/3030. Do poznámky pro příjemce napište svůj e-mail a jaký materiál platíte (buď VČELY nebo VČELY A HÁDEJ KDO JSEM – pokud chcete dva materiály za zvýhodněnou cenu). JINAK NEBUDEME MOCI PLATBU PŘIŘADIT A MATERIÁL VÁM ZASLAT!

Případně pište na info@jaksihrat.cz.

Nově také nabízíme možnost rychlé ptaby s použitím QR kódů – viz níže.

Po zaplacení Vám zašleme heslo, které Vám (po vložení do okénka níže) materiál otevře. (Heslo se zadává do kolonky „Enter Password to Download“.)

Krásnou zábavu přejí Jana a Julie z Jaksihrat 🌺🌸

Chráněno: Včely – pracovní listy

QR  kód pro platbu souboru včela. Do poznámky napište prosím svůj e-mail.

QR kód pro platbu obou materiálů (pracovích listů + pátračky Hádej, kdo jsem – včela)

Reklama:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.