VELIKONOČNÍ BALÍČEK

Máme pro Vás akci, která trvá od 30.3. do 3.4.2022.

VELIKONOČNÍ ZÁBAVA + SVATÝ TÝDEN DEN PO DNI + FILIPOJAKUBSKÁ NOC A STOPOVAČKA ZA 100 KČ!

VELIKONOČNÍ ZÁBAVA – pracovní listy pro děti ze školky. Více se dozvíte zde: https://www.jaksihrat.cz/vzdelavaci-elisty/velikonocni-zabava/

SVATÝ TÝDEN DEN PO DNI – Seznamte děti s tradicemi největšího křesťanského svátku. Na každý den Svatého týdne pro Vás máme připravený list s aktivitou, koledou, návrhem na činnosti s dětmi, které se vztahují ke konkrétním tradicím jednotlivých dnů. A pro dospělé i zajímavosti z historie a o původu jednotlivých dnů a tradic s ním spojených.

Více o materiálu najdete zde: https://www.jaksihrat.cz/blok/velikonoce-svaty-tyden-den-po-dni/

FILIPOJAKUBSKÁ NOC A STOPOVAČKA – pracovní listy a stopovačka pro děti 5-9 let. Mix magických aktivit, zajímavosti o magické síle a obraně před ní…, stopovačka s 10 úkoly. Více se dozvíte zde: https://www.jaksihrat.cz/blok/filipojakubska-noc-a-stopovacka/

Máte-li zájem o náš balíček tří materiálů za 100 Kč, pošlete nám na účet č. 2134355017/3030 100 Kč. Do poznámky pro příjemce napište svůj e-mail a VELIKONOČNÍ BALÍČEK. JINAK NEBUDEME MOCI PLATBU PŘIŘADIT A MATERIÁL VÁM ZASLAT!

Pro platbu VELIKONOČNÍHO BALÍČKU MŮŽETE VYUŽÍT QR KÓD na 100 Kč. Doplňte jen do poznámky svou e-mailovou adresu.

Pokud si chcete koupit jen jednotlivé materiály, pošlete na stejný účet jen adekvátní částku a do textu napište název materiálu. Částky naleznete na daných stránkách výše.

Děkujeme!

Jana a Julie z Jaksihrat

Reklama:

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *