Hádanková pátračka

Možná přemýšlíte, co by motivovalo vaše děti dostat je ven? My jsme na tom byly stejně, tak jsme pro naše děti vymyslely HÁDANKOVOU PÁTRAČKU. Nyní se o to rády podělíme s vámi.

Hru jsme testovaly na dětech od 5 do 10 let, zabaví se ale i dospělí. Je prima, když aspoň 1 pátrač umí číst, ale čtenáře může nahradit rodič, dítě bude jen pátrat a luštit.

Získáte na 10 listech v pdf celkem 90 kartiček (můžete si zvolit menší množství kartiček podle času, který na pátračku máte). 30 kartiček obsahují textovou hádanku, 30 kartiček obrázkovou odpověď a pro rodiče, kteří chtějí hře dodat i další rozměr, jsme připravily i anglické názvy odpovědí.

Cílem pátračky je a) najít všechny kartičky b) zkombinovat kartičky s hádankou s odpovědí a anglickým názvem. Kartičky můžete využít doma, na zahradě, ale i na výletě v přírodě. Můžete kartičky použít třeba i jako motivaci na výletě ke zdolání další etapy (po 100 metrech dostanou další kartičku… 😉 ). V materiálu najdete i tipy pro pedagogy na využití kartiček při vyučování.

Pokud děti rádi odměňujete, připravily jsme pro vás také tajenky s určitými místy, kam odměnu můžete schovat (kuchyň, chodba, terasa, strom…). Děti tak po vyluštění hádanek budou mít další úkol: a) najít lísteček s tajenkou a b) vyluštit tajenku a najít svou odměnu. Děti zabavíte minimálně na cca 45 minut (záleží na tom, jak moc dobře schováte kartičky).

Cena pdf je 50 Kč. Peníze pošlete na účet č. 2134355017/3030. Do poznámky pro příjemce napište svůj e-mail a HÁDANKY. JINAK NEBUDEME MOCI PLATBU PŘIŘADIT A MATERIÁL VÁM ZASLAT!

Nabízíme i možnost rychlé platby přes QR kód – do poznámky prosím opět napište e-mail a HÁDANKY.

Případně pište na info@jaksihrat.cz

Po zaplacení Vám zašleme heslo, které Vám (po vložení do okénka níže) materiál otevře. (Heslo se zadává do kolonky „Enter Password to Download“)

Chráněno: Hádanková pátračka

Hra pro jednotlivce i skupiny dětí. I s anglickými slovíčky.

Komentáře

  1. Jana Urbanová říká:

    Dobrý den, měla bych zájem o karty :ahoj jaro, hádanková pátračka a přísloví ze zvířecí říše, děkuji Jana Urbanová

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *