Pátračka přirovnání ze zvířecí říše

Určitě to také znáte a běžně používáte. Přirovnání. „Ty jsi drzá jako opice!“ „On spal jako dudek“. „Ona je pilná jako včelička.“ Znají přirovnání i děti? Zkuste si s nimi zahrát naší pátračku a ještě si procvičte angličtinu!

Získáte 20 stránek pdf se 150 kartičkami (můžete si zvolit menší množství kartiček podle počtu účastníků a času, který na pátračku máte 🙂 ).

50 kartiček obsahuje text se začátkem přirovnání (lidské vlastnosti a vyjádření), 50 kartiček obrázek vyjadřující dokončení přirovnání (zvíře) a na posledních 50 kartičkách najdete anglický název zvířete (odpovědi) – můžete tak dodat hře i další rozměr 😉

Cílem pátračky je

a) najít všechny kartičky

b) zkombinovat kartičky – začátek přirovnání + obrázkové dokončení + případně i anglický název.

Kartičky můžete využít doma, na zahradě, ale i na výletě v přírodě. Jistě je, stejně jako hádankovou pátračku, uvítají i paní učitelky a vychovatelky v družině.

Pokud rádi děti odměňujete, připravily jsme pro Vás také křížovky, jejichž vyluštěná tajenka dětem prozradí místo, kde mohou svou odměnu najít. Děti můžete zabavit na minimálně 1 hodinu (záleží na tom, jak moc dobře kartičky schováte a kolik jich bude).

Cena je 50 Kč za pdf. Peníze pošlete na účet č. 2134355017/3030. Do poznámky pro příjemce napište svůj e-mail a jaký materiál platíte. JINAK NEBUDEME MOCI PLATBU PŘIŘADIT A MATERIÁL VÁM ZASLAT!

Nabízíme i možnost rychlé platby přes QR kód – do poznámky prosím opět napište e-mail a PŘIROVNÁNÍ.

Odesláním platby souhlasíte s našimi všeobecnými obchodními podmínkami.

Případně pište na info@jaksihrat.cz

Po zaplacení Vám zašleme heslo, které Vám (po vložení do okénka níže) materiál otevře. (Heslo se zadává do kolonky „Enter Password to Download“)

Chráněno: Pátračka přirovnání ze zvířecí říše
Chráněno: Pátračka přirovnání ze zvířecí říše

Hra pro jednotlivce i skupiny dětí. Obsahuje i anglická slovíčka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *