SK verze Hádankové pátračky

Pro velký úspěch máme i slovenskou verzi materiálu!

Možná přemýšlíte, co by motivovalo vaše děti dostat je ven? My jsme na tom byly stejně, tak jsme pro naše děti vymyslely HÁDANKOVOU PÁTRAČKU. Nyní se o to rády podělíme s vámi a to i ve slovenské verzi!

Hru jsme testovaly na dětech od 5 do 10 let, zabaví se ale i dospělí. Je prima, když aspoň 1 pátrač umí číst, ale čtenáře může nahradit rodič, dítě bude jen pátrat a luštit.

Získáte na 10 listech v pdf celkem 90 kartiček (můžete si zvolit menší množství kartiček podle času, který na pátračku máte). 30 kartiček obsahují textovou hádanku, 30 kartiček obrázkovou odpověď a pro rodiče, kteří chtějí hře dodat i další rozměr, jsme připravily i anglické názvy odpovědí.

Cílem pátračky je a) najít všechny kartičky b) zkombinovat kartičky s hádankou s odpovědí a anglickým názvem. Kartičky můžete využít doma, na zahradě, ale i na výletě v přírodě. Můžete kartičky použít třeba i jako motivaci na výletě ke zdolání další etapy (po 100 metrech dostanou další kartičku… 😉 ). V materiálu najdete i tipy pro pedagogy na využití kartiček při vyučování.

Pokud děti rádi odměňujete, připravily jsme pro vás také tajenky s určitými místy, kam odměnu můžete schovat (kuchyň, chodba, terasa, strom…). Děti tak po vyluštění hádanek budou mít další úkol: a) najít lísteček s tajenkou a b) vyluštit tajenku a najít svou odměnu. Děti zabavíte minimálně na cca 45 minut (záleží na tom, jak moc dobře schováte kartičky).

Cena je 50 Kč (2 Eur) za pdf. Peníze pošlete na účet č. 2134355017/3030, případně ze Slovenska CZ70 3030 0000 0021 3435 5017/3030. Do poznámky pro příjemce napište svůj e-mail a jaký materiál platíte. JINAK NEBUDEME MOCI PLATBU PŘIŘADIT A MATERIÁL VÁM ZASLAT! Případně napište na info@jaksihrat.cz.

Odesláním platby souhlasíte s našimi všeobecnými obchodními podmínkami.

Po zaplacení Vám zašleme heslo, které Vám (po vložení do okénka níže) materiál otevře. (Heslo se zadává do kolonky „Enter Password to Download“)

Chráněno: Hádanková pátračka SK verze
Chráněno: Hádanková pátračka SK verze

Slovenská verze hádankové pátračky.

Komentáře

 1. Kateřina Pešelová říká:

  Dobrý den měla bych zájem o patracku,prosím o platební údaje. Dekuji

  1. Julie Menšík Čákiová říká:

   Dobrý den. Děkujeme za zájem. Píši Vám e-mail.

 2. Helena Šolcová říká:

  Dobrý den měla bych zájem o patracka, dekiji

  1. Julie Menšík Čákiová říká:

   Dobrý den paní Šolcová. Děkjeme za zájem. Napíši Vám e-mail. Hezký den Julie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *