Baronův únos

Další z případů Dětské Detektivní Kanceláře je tu! Ze zahrady u vily rodiny Šrámkových zmizel pes!!! Nedlouho poté, co se jejich milovaný pes Baron ztratil, jim hlas z neznámého telefonního čísla oznámil, že byl Baron unesen! Únosci rodině do schránky předali šifrované zprávy s informacemi o předání.

Úkolem, pro detektivy z 2. až 5. ročníků ZŠ je nejen pomoci rodině rozluštit zprávy a najít Barona, ale i odhalit zločince!

15 stran, 10 stanovišť (venkovních či vnitřních) v pdf za cenu 60 Kč.

Máte-li o bojovku Baronův únos zájem, pošlete částku 60 Kč na účet číslo 2134355017/3030. Do poznámky napište váš e-mail a Baron. K platbě také můžete použít QR kód níže.

Odesláním platby souhlasíte s našimi všeobecnými obchodními podmínkami.

Chráněno: Baronův únos
Chráněno: Baronův únos

QR kód pro platbu 60 Kč za materiál Baronův únos. Do poznámky napište Váš e-mail.

Další případy Dětské Detektivní Kanceláře najdete zde:

Bankovní loupež https://www.jaksihrat.cz/blok/bankovni-loupez/ (či Valentýnská varianta Valentýnské pátrání https://www.jaksihrat.cz/blok/valentynske-patrani/)

Případ ukradené knihy https://www.jaksihrat.cz/blok/detska-detektivni-kancelar-pripad-ukradene-knihy/

Velké pátrání – prsteny https://www.jaksihrat.cz/blok/velke-patrani-detektivni-bojovka/ (či Velikonoční varianta https://www.jaksihrat.cz/blok/velikonocni-velke-patrani-detektivni-bojovka/)

Komentáře

 1. Koudelová Lenka říká:

  Dobrý den, zaplatila jsem Baronův únos a zapomněla napsat do poznámky kdo platil a email….. Platba proběhla přes ČS 27.4.2023.
  Omlouvám se za potíže.
  Koudelová

 2. Branislava Švábíková říká:

  Dobry den, mam zajem o bojovku baronuv unos. Dekuji

  1. Julie Menšík Čákiová říká:

   Děkujeme za zájem. Až dorazí platba (viz instrukce na webu) pošleme Vám na e-mail heslo ke hře. Spěcháte-li, pošlete prosím na info@jaksihrat.cz kopii/scan platby a helso zašleme obratem. Krásný den. Julie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *