Hry na prázdniny

Plánování zábavy na prázdniny bývá občas náročné.

My pro vás máme AKTIVITY DO KAPSY, které vám se zabavením dětí určitě pomohou!

Naše pátračky a bojovky jsou jednoduché na přípravu – jen vytisknete a nastříháte.

VYUŽITELNÉ RODIČI, UČITELI ČI TÁBOROVÝMI VEDOUCÍMI!

Děti se zabaví na desítky minut a ještě se něco nového naučí!

Cena: od 30 do 80 Kč za bojovku/pátračku

HÁDANKOVÁ PÁTRAČKA

90 kartiček: 30 s hádankou, 30 s obrázkovou odpovědí a 30 s anglickým názvem odpovědi – to je naše hádanková pátračka. Děti hledají kartičky a pak kombinují všechny 3 kartičky k sobě patřící.

Více o pátračce zde

PŘIROVNÁNÍ ZE ZVÍŘECÍ ŘÍŠE – PÁTRAČKA

Určitě to také znáte a běžně používáte. Přirovnání. „Ty jsi drzá jako opice!“ „On spal jako dudek“. „Ona je pilná jako včelička.“ Znají přirovnání i děti? Zkuste si s nimi zahrát naší pátračku a ještě si procvičte angličtinu! 150 kartiček v pdf – procvičíte i angličtinu.

Více o pátračce zde

ČESKÁ PŘÍSLOVÍ – PÁTRAČKA

Seznamte děti zábavnou formou se známými českými příslovími. Opravdu chápou význam třeba věty „Tichá voda břehy mele“? A co pro ně znamená, když jim odpovíte „Bez práce nejsou koláče“? 45 kartiček s příslovími v pdf.

Více o pátračce zde

HUDEBNÍ PÁTRAČKA

Získáte pdf obsahující 18 obrázkových kartiček s ukrytými názvy písniček, 18 kartiček s názvy písní a 18 notových zápisů písniček pro děti, které už noty znají, či hrají na nějaký hudební nástroj. NAVÍC získáte odkazy na ON-LINE VERZI pátračky. Dvě verze obsahují obrázkovou verzi, dvě pak verzi s notovými zápisy.

Více o pátračce zde

BOJOVKA PRO PRVŇÁKY

24 úkolů na kartičkách s nimiž si děti procvičí matematiku, český jazyk, prvouku, logiku, postřeh, ale také si i zasportují.

Více o bojovce zde

HÁDEJ, KDO JSEM – ZVÍŘATA

30-60 indicií k 15 zvířatům: motýl, včela, tučňák, komár, osel, mravenec, želvališka, veverka, medvěd, morče, pes, kočka, kůň, andulka.

Ke každému zvířeti získáte od 30 do 60 indicií. Indicie rozmístíte (schováte) po prostoru. Mladším dětem můžete schovat jen část jednodušších.

Více o pátračce zde

DETEKTIVKA – BOJOVKA

Detektivka, při které hledáme zloděje, který vykradl klenotnictví. Nejmenší děti mohou jen hledat ztracené prsteny, případně poskládat jméno zloděje. Starší děti (či malé děti s pomocí dospělého) ještě na 8 stanovištích zjistí, co viděli očití svědkové. A podle získaných indícií v cíli hry vyberou z 21 podezřelých toho jednoho správného. Jako správní policisté. 

Více o bojovce zde

LIDSKÉ TĚLO – PÁTRAČKA

Pátračka obsahuje 66 KARTIČEK (kvízové otázky a odpovědi) +108 kartiček s ANGLICKÝMI NÁZVY k tématu lidského těla. Děti se dozví mnoho zajímavostí o našem těle a ještě u toho zažijí spoustu legrace!

Více o pátračce zde

Reklama:

Komentáře

  1. Jana Toušková říká:

    Mám zájem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.